2016-08-18 00:00:00
Aktualu
Džiaugiamės galėdami savo klientams ir partneriams pasiūlyti patikimą bendradarbiavimą ir kokybiškas paslaugas, nes šiemet gavome finansiškai patikimos ir ekonomiškai stabilios įmonės sertifikatą „Stipriausi Lietuvoje“, kuris patvirtina, kad bendrovė visada laiku vykdo savo finansinius įsipareigojimus.

Sertifikatą įmonei suteikė Lietuvos kreditų biuras „Creditinfo“, kuris nuo 2003 m. kaupia, vertina ir pateikia informaciją apie privačius ir juridinius asmenis bei jų mokumo riziką. Svarbiausias vertinimo kriterijus suteikiant „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatą – aukštas mokumo reitingas. Įmonių mokumas vertinamas, ir reitingas nustatomas pagal kredito istoriją (finansinius įsipareigojimus ir mokėjimų istoriją), finansinius rezultatus ir jų pokyčius (pajamų, pelno, likvidumo, nuosavo kapitalo ir kt.) bei kitą informaciją.

Finansinio patikimumo sertifikatas yra indikatorius, parodantis, kaip atsakingai įmonė vykdo savo veiklą, todėl nuoširdžiai dėkojame savo klientams ir partneriams už patikimą bendradarbiavimą ir pasitikėjimą!