2016-12-31 00:00:00
Aktualu

Įvykdėme „Nešiojamų kompiuterių su pajungimo stotele ir dokumentų skaitytuvų pirkimo-pardavimo sutartį“ ir Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos patiekėme 1300 vnt. nešiojamų HP ProBook 645 G2 kompiuterių su pajungimo stotele bei 129 vnt. dokumentų skenerių Avision AD240.

Bendra įgyvendinto projekto vertė siekia 1 287 706,20 Eur.

Pirkėjui nemažai lėšų sutaupyti leido AMD (angl. Advanced Micro Devices) procesorius turintys HP kompiuteriai, pasižymintys puikiu kainos ir kokybės santykiu, bei kompiuteriuose įdiegta nemokama atvira Linux platforma, puikiai atliekanti ir atitinkanti kitų mokamų operacinių sistemų funkcijas.

Su kompiuteriais patiektos išplėstinės nešiojamųjų kompiuterių stotelės, leidžiančios darbo vietoje prijungti papildomą monitorių, pagerina darbo sąlygas ir, įvairių tyrimų rezultatais įrodyta, padidina darbo efektyvumą net iki 30 procentų!

Kartu su nešiojamais kompiuteriais, Policijos departamentas įsigijo ir 129-is Avision AD240 skaitytuvus. Naujos kartos greitaeigiai, iki 120 atvaizdų per minutę sparta skaitmeninantys ir 10000 lapų darbo apkrovą per parą atlaikantys, dokumentų skaitytuvai yra itin galingi, patikimi ir našūs. Juos lengva naudoti įdiegto LCD ekrano ir mygtukų dėka. Dokumentas nuskaitomas vienu integruoto klavišo paspaudimu, o atvaizdas siunčiamas tiesiogiai vartotojo pageidaujama kryptimi, pvz.: į el. paštą, spausdintuvą ar atvaizdų apdorojimo programą. Tokiu būdu sutaupoma nemažai skenavimo operatoriaus laiko, nes kompiuterizuotoje darbo vietoje nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų.

Unikali ir inovatyvi prietaiso konstrukcija suteikia galimybę skaitmeninti iki 242 mm pločio dokumentus. Sulankstoma popieriaus padavimo ir išvesties lentynėlė, talpinanti iki 100 lapų, padeda sutaupyti vietos, kai prietaisas nenaudojamas, bei apsaugo jį nuo dulkių.

Atnaujinta popieriaus padavimo technologija su atbulinės eigos velenėliu užtikrina puikų greičio ir išskirtinio patikimumo balansą sumažinant popieriaus užstrigimo ar lapų sulipimo tikimybę.

Pažangaus popieriaus paėmimo takelio ir atvaizdų apdorojimo technologijos dėka, skeneris puikiai skenuoja, kruopščiai apkerpa, ištiesina ir apdoroja skirtingų dydžių ir storių dokumentus pradedant mažais kvitais nuo 50 x 50 mm (arba 2” x 2”), baigiant dokumentais, kurių dydis 240 x 256 mm (arba 9.5” x 14”). Automatinis dokumentų tiektuvas yra toks našus, kad gali apdoroti net iki 413 g/m2 tankio popierių bei įvairias korteles iki 1.25 mm storio (kreditines korteles, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles ir kt.

Policijos departamentui patiekta kompiuterinė ir skaitmeninimo įranga neabejotinai pagerins Lietuvos policijos darbą, optimizuos darbuotojų darbo vietas ir padės sutaupyti nemažai laiko bei lėšų.