2014-03-03 12:00:00

Šių metų vasario mėnesio pradžioje „IT Gama“ tapo Vilniaus miesto savivaldybės administracijos kompiuterinės technikos bei įrangos tiekėju.

Iš savivaldybei tiekiamų prekių labiausiai išsiskiria stacionarūs, naujausios kartos „All in One“ (viskas viename) tipo kompiuteriai „HP Eliteone 800 G1“ su IPS technologijos matrica bei nešiojamieji T ir S klasės kompiuteriai „Lenovo“.

„HP 800 G1“ kompiuterių modelius gamintojas komplektuoja su 4-tos kartos (Haswell) „Intel“ procesoriais, pasižyminčiais ne tik savo našumu, bet ir energijos taupymu. „All in one“ tipo kompiuteriuose sumontuoti nedidelio galingumo, bet didelio efektyvumo maitinimo blokai (efektyvumas didesnis negu 90 procentų, standartiniuose kompiuteriuose vyrauja 60 -70 procentų maitinimo bloko efektyvumas).


Vilniaus miesto savivaldybės administracijai tiekiami naujos kartos T ir L serijos verslo klasės „Lenovo“ gamintojo nešiojamieji kompiuteriai stebina savo patvarumu, našumu ir ilgaamžiškumu.T serijos „Lenovo“ nešiojamieji kompiuteriai pateikti su SSD tipo kietaisiais diskais, kurie užtikrins spartų kompiuterio darbą ir ilgą baterijos veikimo laiką.


 Vilniaus miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriui pateikti „Samsung“ planšetiniai kompiuteriai, kurie taps vienu iš pagrindinių įrankių fiksuojant viešosios tvarkos, automobilių statymo ir kt. pažeidimus. Tai leis papildyti Vilniaus miesto savivaldybės biudžetą.