2017-06-02 00:00:00
Aktualu

Š. m. birželio mėn. baigėme vykdyti Vidaus saugumo fondo projekto viešojo pirkimo-pardavimo organizacinės techninės įrangos dokumentų skaitytuvų sutartį, kurios bendra vertė siekia 15 000 Eur, ir Muitinės departamentui prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos patiekėme 23 vnt. automatinių tinklinių dokumentų skenerių Avision AN230W.

Pateikta skaitmeninimo įranga pasižymi didele dokumentų nuskaitymo sparta, inovatyviu dizainu, patogiu valdymu, energijos taupymu, taip pat išlaiko optimalų kainos ir kokybės santykį.

Pažangios tiesaus popieriaus padavimo ir atvaizdų apdirbimo technologijos dėka, Avision AN230W gali skaitmeninti, tinkamai apkarpyti, ištiesinti ir paruošti naudojimui mišrų pluoštą skirtingų dydžių ir storių dokumentų. Prietaisas skenuoja nuo 50 x 50 mm iki 242 x 356 mm dydžio dokumentus 30 puslapių per minutę / 60 atvaizdų per minutę greičiu, spalvotu, pilkų pustonių ir vienspalviu režimu. Iš standartinio dydžio 216 mm iki 242 mm praplėstas skaitmeninamų dokumentų plotis paverčia AN230W skenerį universalesniu už konkurentus prietaisu, galinčiu skenuoti platesnę dokumentų gamą. Automatinis dokumentų tiektuvas gali paduoti iki 413 g/m2 dokumentus ir reljefines didelio tankio korteles, pvz.: asmens tapatybės, kredito, sveikatos draudimo korteles, vairuotojų pažymėjimus ir kitus iki 1.25mm storio dokumentus.

Inovatyvaus dokumentų padavimo velenėlių dizaino dėka, Avision AN230W užtikrina nepriekaištingą popieriaus padavimo ir lapų atskyrimo kokybę bei ženkliai sumažina sulipusių originalų padavimo arba popieriaus užstrigimo skeneryje tikimybę. Ultragarsinės sulipusių originalų aptikimo funkcijos dėka, skeneris aptinka sulipusius dokumentus išmatuodamas lapų storį. Funkcija gali būti išjungta skaitmeninant dokumentus su etiketėmis, ar lipnius lapelius.

Unikalaus ir stilingo dizaino AN230W skenerio popieriaus įvesties ir išvesties padėklai gali būti sulankstomi, kai skeneris nenaudojamas. Tokiu būdu sutaupoma vietos, ir prietaisas apsaugomas nuo dulkių.

Avision AN230W yra nesunkiai valdomas per LCD ekraną ir mygtukus ant skydelio. Suskaitmenintus atvaizdus galima tiesiogiai išsiųsti į vartotojo pageidaujamą direktoriją, pvz.: el. paštą, spausdintuvą arba atvaizdų apdorojimo programą. Pagal skaitmeninimo poreikius, galima nustatyti iki 9 skirtingų programų su individualiam vartotojui pritaikytais skenavimo nustatymais. Įdiegtas Wi-Fi priedėlis leidžia nuskenuoti ir nusiųsti suskaitmenintus atvaizdus tiesiai į mobiliuosius prietaisus per Avision aplikaciją. Skenerio USB sąsaja leidžia suskaitmenintus atvaizdus išsaugoti tiesiai USB atmintyje.

AN230W skeneris tiekiamas su TWAIN tvarkykle ir daugybe kitų galingų programinės įrangos aplikacijų: Avision Button Manager, AVScan X ir Nuance PaperPort SE 14. Button Manager vos vieno mygtuko paspaudimu leidžia sukurti PDF dokumentus su permatomu tekstiniu sluoksniu (angl. searchable PDF), skenuoti ir siųsti atvaizdus tiesiai į el. paštą, spausdintuvą ar debesies serverius, pvz.: Google DriveTM, FaceBook arba Evernote®. AVScan X ir Nuance PaperPort yra itin našios vaizdų apdorojimo ir dokumentų valdymo programos, kurios padeda kasdienius darbus nudirbti dar greičiau ir efektyviau.

Patiekta Avision skaitmeninimo įranga leis pagreitinti Muitinės departamento struktūrinių padalinių darbą ir palengvins duomenų valdymą.