2013-03-01 18:19:36
Džiaugiamės galėdami pristatydami unikalų produktą Lietuvos, Latvijos bei Estijos rinkose – mobilų „Avision MiWand 2“ skenerį - prietaisą, suteikiantį galimybę skenuoti be kompiuterio ir elektros maitinimo, nesvarbu, kur jūs bebūtumėte.
Skeneris yra itin patogus transportuoti – sveria vos kelis šimtus gramų, puikiai telpa į rankinę ar dokumentų krepšį. Prietaiso mobilumas bei funkcionalumas jau spėjo sužavėti viso pasaulio skaitmeninimo įrangos vartotojus. A4 formato spalvotas skenavimas tetrunka 1.6 sekundės. Pirkėjus taip pat džiugina maža skenerio kaina, kuri yra keletą kartų mažesnė už įprasto dokumentų skenerio kainą.
Viena išskirtiniausių skenerio savybių - Bookedge technologija, leidžianti skenuoti iki pat knygos sulenkimo 2.3 mm atstumu. Skenavimo rezoliucija niekuo nesiskiria nuo įprastinių, biure naudojamų skenerių ar daugiafunkcinių įrenginių: yra galimybė pasirinkti 300 arba 600 dpi skenavimo rezoliuciją, JPG arba PDF formatą, atlikti spalvotą ar juodai baltą skenavimą. Suskaitmenintą medžiagą galima iš karto peržvelgti prietaise esančiame ekrane.
Naudojant stotelę, skeneris automatiškai atlieka skenuojamo dokumento kraštų apkarpymo funkciją.
Mobilūs skeneriai yra pritaikyti darbui ne darbinėje aplinkoje, gali būti naudojami bet kokioje situacijoje ar vietoje, nes darbui naudoja pakraunamų elementų energiją. Tai nepamainomi dalykiškų keliautojų ar nuolat judančių darbuotojų asistentai, parengti skenuoti bet kur ir bet kada.