2014-09-12 00:00:00

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog tapome auksiniu Hewlett Packard partneriu.

Nuo 2009 m. teikiamas HP AUKSINIO ypatingojo partnerio statusas pažymi itin aukštą kompetencijos lygį HP kompiuterinės technikos srityje. Auksiniai partneriai yra HP įvertinti kaip itin patikimi ir kvalifikuoti specialistai, kurie tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus IT aplinkai pasiūlys optimaliausius technologinius sprendimus.

 

HP auksinio ypatingojo partnerio statusą įgavusių įmonių specialistai atitinka griežčiausius HP kriterijus. Jie yra praėję apmokymus, skirtus užtikrinti, kad įvairaus dydžio organizacijoms bei verslui būtų tiekiami visapusiški ir pagal individualius kliento poreikius pritaikyti sprendimai. HP auksiniai ypatingieji partneriai artimai bendradarbiauja su HP, kad kiekvienas klientas turėtų prieigą prie moderniausios technologijos ir būtų užtikrintas aiškia ir ilgalaike investicijų grąža.

 

Naujas kvalifikacinis lygis leis pasiūlyti savo klientams optimaliausius ir inovatyviausius technologinius sprendimus, kurie pasitarnaus atliekant kasdienius darbus bei užduotis ir prisidės kuriant pridėtinę klientų verslo vertę.