2013-04-15 00:00:00
Interaktyvių sistemų gamintojas Returnstar Interactive Technology Group pristato IQBoard LT interaktyvų priedėlį, kuris žymiai supaprastina interaktyvaus mokymo organizavimą. Prijungtos prie kompiuterio, multimedijos projektoriaus ar paprasto televizoriaus, interaktyviosios kameros tampa didelių galimybių išmaniąja interaktyvia sistema, atstojančia visas interaktyviosios lentos funkcijas.
Prietaisas sukuria interaktyvios pamokos pristatymo sistemą ant bet kokio lygaus paviršiaus. Interaktyvus ekrano plotas virsta rašomąja erdve, o specialus interaktyvus pieštukas arba lazdelė atstoja lentos rašiklį. Pelės kursoriaus pagalba galima valdyti kompiuterio programas ir naudotis kompiuterio turiniu tiesiog stovint prie interaktyvios sistemos. Visą pamokos ar pristatymo eigą (su paruoštu darbu, jo korekcijomis ir pan.) galima išsaugoti atskirame faile ir, esant poreikiui, peržiūrėti dar kartą.
Interaktyvus priedėlis turi daugybę privalumų, todėl tikimasi, kad jis iš esmės pakeis interaktyvių mokymų bei pristatymų sistemą:
• Priedėlio kaina net keletą kartų mažesnė už interaktyvios lentos kainą, todėl leidžia sutaupyti nemažai finansų.
• Nereikalingas specialus apmokymas, kaip naudotis programa. Visą sistemą paprasta sujungti ir sukalibruoti. Žymiai praplečiamos mokymo galimybės.
• Suderinamas su visais projektoriais bei kompiuterinėmis programomis.
• Maži priedėlio gabaritai ir nedidelis svoris. Mažą, lengvą interaktyviąją kamerą galėsite be vargo transportuoti, prijungti ir paruošti naujam darbui bei rengti mokymus bet kur ir bet kada. Nebūsite pririšti prie vienos mokymo vietos.
• Sukuriamo interaktyvaus darbalaukio įstrižainės dydis siekia net iki 350 cm. Nereikalinga speciali lenta: vaizdas gali būti projektuojamas net ant sienos.

Kviečiame įsigyti IQBoard LT interaktyvųjį priedėlį - kamerą už 1799 Lt.