2013-08-13 15:00:00
Vienas garsiausių ir patikimiausių skenavimo produktų gamintojų AVISION rinkai pristatė naujausią savo gaminį – MiWand 2 WiFi mobilųjį skenerį.
Išlaikęs visas geriausias savo pirmtako „MiWand 2“ savybes bei funkcijas (lengvumą, portabilumą, Bookegde technologiją, leidžiančią skenuoti iki pat knygos sulenkimo 2,3 mm atstumu, spalvotą 1,8 colių LCD ekraną, kuriame be kompiuterio pagalbos galima peržiūrėti skenuotą medžiagą, spalvoto arba nespalvoto skenavimo galimybes, dokumentų kraštų apkarpymo funkciją (tik PRO versijoje su tiekimo stotele) bei JPG arba PDF formato pasirinkimą), naujasis modelis išsiskiria WiFi funkcija bei didesne nei bet kada skenavimo rezoliucija.
WiFi funkcija vartotojui suteikia galimybę suskaitmenintus duomenis iš skenerio perkelti į kompiuterį, planšetę ar net į išmanųjį telefoną nenaudojant jokių papildomų laidų ar kitų sąsajų. Užtenka vieno mygtuko paspaudimu skeneryje nustatyti bevielio ryšio režimą ir per keletą sekundžių skenuoti dokumentai atsidurs jūsų kompiuteryje arba kitame išmaniajame įrenginyje.
Avision MiWand 2 WiFi mobilusis skeneris pranoksta savo pirmtakus ir dėl neįprastai aukštos skenavimo raiškos. Vartotojas, pagal poreikius, gali nustatyti 300, 600, 900 ar net 1200 dpi rezoliuciją.
Lengvas, funkcionalus ir paprastas naudoti įrenginys turi dvigubus ratukus, kad skaitmeninimas būtų dar stabilesnis ir kokybiškesnis skenuojant bet kokį paviršių: popierių, medžiagą, plastiką ar medį.
Avision MiWand 2 WiFi – nepakeičiamas skenavimo asistentas, kurį galite įsigyti tik už 599Lt!