2013-04-05 00:00:00
Produktų kokybe ir funkcionalumu garsėjantis gamintojas Avision pristato dar vieną išskirtinį gaminį - AV280 dokumentų skenerį. Greitas, galingas, bet paprastas naudoti įrenginys pasižymi išskirtinėmis savybėmis, leisiančiomis kasdienius darbus atlikti dar greičiau ir patogiau.
Greitis – viena pažangiausių skenerio savybių. Per vieną minutę galite suskaitmeninti daugiau nei 70 puslapių arba 140 paveikslų. Naudojant profesionalią CCD optinę skenavimo technologiją, išgausite aukštos kokybės (iki 600 dpi) vaizdus.

Didelis LCD ekranas su LED apšvietimu suteikia komforto pojūtį, kompaktiškas skenerio korpusas neužima daug vietos. Universalus prietaisas skenuoja įvairaus dydžio ir faktūros dokumentus: asmens tapatybės korteles, važtaraščius, A4, A5, A6 ir kitų formatų dokumentus, pagamintus iš popieriaus, plastiko ir kitų medžiagų. Skeneris taip pat pritaikytas skenuoti ilgus (iki 3 m. ilgio) dokumentus. Reverse Roller technologija užtikrina dokumentų tiekimo į skenerį kokybę, Jam Sensor apsaugo dokumentus nuo susigarankščiavimo, o apie kelis sulipusius lapus skeneris praneša ir automatiškai pasiūlo perskenavimo galimybę.

Button Manager 2 funkcija leidžia skenuoti dokumentus į jūsų pageidaujamą vietą: tiesiai į spausdintuvą, elektroninį paštą ar paveikslėlių redagavimo programą. Suskaitmenintą tekstą skeneris atpažįsta daugiau nei 130 pasaulio kalbų, o, jums pageidaujant, internetu vos per keletą sekundžių gali išversti iš vienos kalbos į kitą jūsų pasirinktą kalbą.

Avision AV280 - laiką ir kokybę vertinantiems žmonėms, orientuotiems į puikų darbo rezultatą.