2016-12-04 00:00:00
Aktualu
Išskirtiniai serijos produktai – itin galingi ir našūs AD240, AD260 ir AD280 dokumentų skaitytuvai, turintys 100 lapų talpos automatinį dokumentų tiektųvą, skaimenintantys iki 80 lapų per minutę sparta ir dėka patikimos konstrukcijos atlaikantys iki 10.000 lapų apkrovą per parą.
  • Atnaujinta popieriaus padavimo technologija su atbulinės eigos velenėliu užtikrina puikų greičio ir išskirtinio patikimumo balansą sumažinant popieriaus užstrigimo ar lapų sulipimo tikimybę.
  • Unikali ir inovatyvi prietaiso konstrukcija suteikia galimybę skaitmeninti iki 242 mm pločio dokumentus. Sulankstoma popieriaus padavimo ir išvesties lentynėlė, talpinanti iki 100 lapų, padeda sutaupyti vietos, kai prietaisas nenaudojamas, bei apsaugo jį nuo dulkių.
  • Pažangaus popieriaus paėmimo takelio ir atvaizdų apdorojimo technologijos dėka, skeneris puikiai skenuoja, kruopščiai apkerpa, ištiesina ir apdoroja skirtingų dydžių ir storių dokumentus pradedant mažais kvitais nuo 50 x 50 mm (arba 2” x 2”), baigiant dokumentais, kurių dydis 240 x 256 mm (arba 9.5” x 14”). Automatinis dokumentų tiektuvas yra toks našus, kad gali apdoroti net iki 413 g/m2 tankio popierių bei įvairias korteles iki 1.25 mm storio (kreditines korteles, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles ir kt.)
  • AD serijos skenerius lengva naudoti įdiegto LCD ekrano ir mygtukų dėka. Vienu integruoto klavišo paspaudimu dokumentas bus nuskaitytas, o atvaizdas nusiųstas jūsų pageidaujama kryptimi, pvz.: į el. paštą, spausdintuvą ar pageidaujamą atvaizdų apdorojimo programą, ir kompiuterizuotoje darbo vietoje nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų.