Automatinis plokščiasis tinklinis dokumentų skeneris Avision AV620N
Gamintojas:
Avision
Modelio pavadinimas: AV620N
Produkto kodas: 000-0657H-02G
Garantija: 24 mėn.
Pristatymas: 1 - 2 d.
Kompaktiškas, 50 lapų talpos dokumentų tiektuvą turintis bei plokštųjį A4 formato skenavimą atliekantis Avision AV620N yra idealus pasirinkimas įmonėms, kuriose dokumentai skenuojami dideliais kiekiais. 600 dpi optinės raiškos skeneris kokybiškai suskaitmenina net ir smulkiausias detales. Su šiuo funkcionaliu, greitu ir lengvai valdomu prietaisu skenavimo darbus atliksite vos per kelias sekundes. Maža to, suskaitmenintą informaciją galėsite tiesiogiai nusiųsti į elektroninį paštą, spausdintuvą ar pasirinktą kompiuterio bylą.
Kiekis: 4
Našus skeneris už prieinamą kainą
Avision 620N skeneris su automatiniu dokumentų tiektuvu yra kompaktiškas ir našus sprendimas, skaitmeninantis 25 puslapius per minutę ir 50 atvaizdų per minutę 300 dpi rezoliucija. Šis didelio našumo skeneris už prieinamą kainą yra puikus pasirinkimas siekiant sumažinti bendras skaitmeninimo išlaidas.  

Tinklinis skenavimas
AV620N su tinklo sąsaja gali būti bendrai naudojamas visų vartotojų, prisijungusių prie vieno tinklo.

Skenavimas neprijungus prie kompiuterio
AV620N išsiskiria inovatyvia savybe skaitmeninti dokumentus tiesiai į USB atmintinę. Prijungus USB atmintinę prie skenerio, AV620N leidžia pradėti automatinį skenavimą be papildomo prijungimo prie kompiuterio, ir išsaugoti suskaitmenintus vaizdus USB atmintinėje numatytais parametrais.

Didelis LCD ekranas
AV620N yra lengvai valdomas per LCD ekraną, rodantį 16*2 simbolių. Pasirinkus “USB Disk”, nuskaitymas gali būti atliktas automatiškai. Pasirinkus “PC” ir nurodžius pageidaujamą profilį, skaitmeninimo procesas bus pradėtas ir nuskenuotas atvaizdas bus nusiųstas jūsų pageidaujama kryptimi, pvz.: į el. paštą, spausdintuvą arba atvaizdų apdorojimo programą. Skirtingiems skaitmeninimo poreikiams, skeneryje galite nustatyti iki 9-ių dažniausiai naudojamų skaitmeninimo nustatymų ir direktorijų.

Kompaktiškas ir draugiškas aplinkai dizainas
AV620N kompaktiškas ir aplinkai draugiškas prietaisas pagamintas pagal CIS (Contact Image Sensor) technologiją, kuri užima mažiau vietos ir apšvietimui naudoja LED lempas, sunaudojančias mažiau energijos ir tarnaujančias visą skenerio gyvavimo laiką.

Lengvai keičiamos sąnaudinės detalės
Skenerio sąnaudinės dalys ir elementai yra lengvai valomi ir pakeičiami, todėl priežiūrą ir detalių keitimo darbus gali atlikti ir patys prietaiso vartotojai. Tai ženkliai sumažina išlaidas, skiriamas prietaiso techninei priežiūrai ir aptarnavimui.

Pažangūs nustatymai per TWAIN tvarkyklę
Pažengusiems vartotojams, norintiems kontroliuoti skenavimo nustatymus ir išgauti maksimalios kokybės atvaizdus, rekomenduojama skaitmeninti dokumentus pažangios TWAIN tvarkyklės pagalba. Avision TWAIN vartotojo sąsaja prideda daugybę įvairių naudingų ypatybių, padedančių pagerinti suskaitmenintų atvaizdų kokybę, pvz.: automatinis atvaizdo apkarpymas ir ištiesininmas, automatinis spalvų aptikimas, suderinimas ir t.t.

Galinga programinė įranga
Avision AV620N skeneriai tiekiami su TWAIN ir ISIS tvarkyklėmis ir galingu programinės įrangos paketu: Avision Button Manager, AvScan ir PaperPort 14SE. Su Button Manager galite skaitmeninti bylas PDF su permatomu tekstiniu sluoksniu, JPEG, BMP, arba GIF formatais, išsaugoti suskaitmenintus atvaizdus pasirinktoje kompiuterio byloje arba skenuoti tiesiai į el. paštą, spausdintuvą ar kitą aplikaciją vos vieno mygtuko paspaudimu. AVScan ir PaperPort yra itin našios atvaizdų apdorojimo ir dokumentų valdymo programos, padedančios jums atlikti kasdienius darbus kur kas greičiau ir efektyviau.

Funkcionalumas
Formatas A4
Tipas
  • Plokščiasis
  • Automatinis
  • Tinklinis
Technologija CIS
Šviesos šaltinis LED
Dokumentų padavimo tipas ADF (automatinis dokumentų tiektuvas) ir plokščiasis
Optinė raiška (dpi) 600
Failų formatai BMP, PNG, GIF, JPEG, Single-Page PDF, Multi-Page PDF, Multi-TIFF, TIFF, RTF, TXT, OCR(tik iScan), XPS, DOC, XLS, PPT, DOCS, XLSX, PPTX, HTML
Spalvų pustoniai Dither and Error Diffusion
Pilki pustoniai Įvestis - 16 bitų, išvestis - 8 bitai
Spalvos režimas Įvestis - 48 bitai, išvestis - 24 bitai
Matmenys 453 x 324 x 237 mm
Sąsaja USB 2.0 / RJ-45
Svoris 4,3 kg
Energijos suvartojimas Eksploatacijos metu: < 15 W Parengties metu: < 6 W Energijos taupymas: <2,9 W
Triukšmas Eksploatacijos metu: 58 dB; Parengties metu: 40
Rekomenduojama paros darbo norma Iki 2500 lapų
Palaikomos operacinės sistemos Windows XP/Vista/Win 7/Win 8/Win 8.1/Win 10
Pridedama programinė įranga PaperPort 14, ISIS Driver, Twain Driver, Avision Button Manager, AVScan
Papildomas funkcionalumas
Ultragarsinis dvigubo padavimo aptikimas Taip. Ultragarsinis jutiklis praneša apie "sulipusius" originalus, kad skaitmeninant nebūtų praleistas nei vienas lapas.
Skenavimo dydis
ADF minimalus dydis 70 x 70 mm
ADF maksimalus dydis 216 x 356 mm (Legal)
ADF talpa 50 lapų
Popieriaus storis ir svoris 27 ~ 413 g/m2
Skenavimo greitis
Nespalvotai @ 200dpi, A4 Vienpusis : 25 lapų per minutę, dvipusis : 50 atvaizdų per minutę
Nespalvotai @ 300dpi, A4 Vienpusis : 25 lapų per minutę, dvipusis : 50 atvaizdų per minutę
Spalvotai @ 200dpi, A4 Vienpusis : 20 lapų per minutę, dvipusis : 30 atvaizdų per minutę
Spalvotai @ 300dpi, A4 Vienpusis : 20 lapų per minutę, dvipusis : 30 atvaizdų per minutę