Automatinis plokščiasis dokumentų skeneris Avision AD260F
Gamintojas:
Avision
Modelio pavadinimas: AD260F
Produkto kodas: -
Garantija: 24 mėn.
Pristatymas: 1 - 2 d.
AD260F - naujos kartos profesionalus dokumentų skeneris, pasižymintis inovatyviomis savybėmis, skaitmeninantis 70 puslapių per minutę ir 140 atvaizdų per minutę bei taupantis jūsų laiką ir pinigus. Priešingai nei dauguma kitų automatinį dokumentų tiektuvą turinčių skenerių, kurie yra pajėgūs skenuoti tik standartinių dydžių ir storių originalus, AD260F puikiai suderina greitą automatinio dokumentų tiektuvo skaitmeninimą ir plokščiojo originalų nuskaitymo patogumą, tokiu būdu pateisindamas net reikliausio vartotojo lūkesčius.

Skaitmenina iki 242 x 356 mm dokumentus
AD260F išsiskiria unikaliu ir inovatyviu dizainu, kuris leidžia skaitmeninti iki 242 x 356 mm dydžio dokumentus. Iš standartinio dydžio 216 mm iki 242 mm praplėstas skaitmeninamų dokumentų plotis paverčia AD260F skenerį universalesniu už konkurentus prietaisu, galinčiu skenuoti platesnę dokumentų gamą.

Patikimi padavimo velenėliai
Inovatyvaus dokumentų padavimo velenėlių dizaino dėka, AD260F užtikrina nepriekaištingą popieriaus padavimo ir lapų atskyrimo kokybę bei ženkliai sumažina sulipusių originalų padavimo arba popieriaus užstrigimo skeneryje tikimybę.

Popieriaus apsaugojimo technologija
Pažangi popieriaus apsaugojimo technologija sustabdo skaitmeninimo procesą, kai skeneryje aptinkamas kreivai patiektas dokumentas, tokiu būdu apsaugodama vertingus originalus nuo sulamdymo, suplėšymo ar kitokio sugadinimo.

Dvipusio režimo skeneris dokumentams ir kortelėms
Pažangios tiesaus popieriaus padavimo ir atvaizdų apdirbimo technologijos dėka, AD260F gali skaitmeninti, tinkamai apkarpyti, ištiesinti ir paruošti naudojimui mišrų pluoštą skirtingų dydžių ir storių dokumentų. Prietaisas skenuoja nuo 50 x 50 mm iki 242 x 356 mm dydžio dokumentus. Automatinis dokumentų tiektuvas gali paduoti iki 400 g/m2 dokumentus ir reljefines didelio tankio korteles, pvz.: asmens tapatybės, kredito, sveikatos draudimo korteles, vairuotojų pažymėjimus ir kitus iki 1.25 mm storio dokumentus.

Automatinis daugybinis vaizdų apkarpymas
Taupydami laiką, vienu metu ant skenerio galite sudėti kelis originalus, kuriuos planuojate suskaitmeninti (pvz.: nuotraukas, asmens tapatybės korteles, vizitines korteles ir pan.) Prietaisas pats sukarpys suskaitmenintus atvaizdus pagal jų dydį, ir išskirstys juos į atskirus failus.

Draugiška aplinkai LED technologija
Būdamas itin našus, Avision AD260F taip pat yra ir draugiškas aplinkai. LED technologija nereikalauja įšilimo, sunaudoja mažiau energijos ir, priešingai nei kiti įprastiniai CCFL (šaltųjų katodų fluorescencinių lempų) technologija pagaminti skeneriai, neskleidžia į aplinką gyvsidabrio garų.

Pritaikytas didelei kasdienei darbų apkrovai
Rekomenduojama maksimali skenerio dienos darbų apkrovos norma - iki 10000 puslapių. Automatinis dokumentų tiektuvas vienu metu talpina iki 100 lapų.

Galinga programinė įranga
AD260F tiekiamas su TWAIN ir ISIS tvarkyklėmis bei galingu programinės įrangos aplikacijų paketu: Avision Button Manager, AvScan X ir PaperPort SE 14. Su Button Manager vos vieno mygtuko paspaudimu galite kurti PDF dokumentus su permatomu tekstiniu sluoksniu (angl. searchable PDF), skenuoti ir siųsti atvaizdus tiesiai į el. paštą, spausdintuvą ar debesies serverius, pvz.: Google Drive. AVScan X ir PaperPort yra itin našios vaizdų apdorojimo ir dokumentų valdymo programos, kurios padės jums kasdienius darbus nudirbti dar greičiau ir efektyviau.

Ypatybės

Greitas, 60 puslapių per minutę / 120 atvaizdų per minutę skenavimas spalvotu, pilkų pustonių ir juodai baltu režimu 300 dpi

Patikima velenėlių technologija užtikrina sklandų skaitmeninimo procesą

Ultragarsinis sulipusių originalų aptikimas

Draugiška aplinkai LED technologija

Kompaktiškas 100 lapų talpinantis dokumentų tiektuvas

Ilgų originalų iki 600 cm (236”) skenavimas

Automatinio išsijungimo nustatymas
Funkcionalumas
Formatas A4
Tipas
  • Automatinis
  • Plokščiasis
Technologija CCD
Šviesos šaltinis LED
Dokumentų padavimo tipas ADF (automatinis dokumentų tiektuvas)
Optinė raiška (dpi) 600
Failų formatai BMP, PNG, GIF, JPEG, Single-Page PDF, Multi-Page PDF, Multi-TIFF, TIFF, RTF, TXT, OCR(for iScan only), XPS, DOC, XLS, PPT, DOCS, XLSX, PPTX, HTML
Spalvų pustoniai Dither and Error Diffusion
Pilki pustoniai Įvestis - 16 bitų, išvestis - 8 bitai
Spalvos režimas Įvestis - 48 bitai, išvestis - 24 bitai
Matmenys 299 x 104 x 74 mm
Sąsaja USB 3.0
Svoris 1,4 kg
Energijos suvartojimas Eksploatacijos metu: < 24W Parengties metu: < 7,5 W Energijos taupymas: <2,5 W
Rekomenduojama paros darbo norma Iki 10000 lapų
Palaikomos operacinės sistemos WinXP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10
Pridedama programinė įranga TWAIN Driver , ISIS Driver, Button Manager 2, AVScan X, PaperPort SE 14
Papildomas funkcionalumas
Ultragarsinis dvigubo padavimo aptikimas Taip. Ultragarsinis jutiklis praneša apie "sulipusius" originalus, kad skaitmeninant nebūtų praleistas nei vienas lapas.
Ilgų originalų skaitmeninimas Iki 300cm (200 dpi) Iki 554cm (300 dpi, spalvotai)
ID kortės Reljefinių kortelių skaitmeninimas (storis 1.25mm)
Skenavimo dydis
ADF minimalus dydis 70 x 70 mm
ADF maksimalus dydis 216 x 356 mm (Legal)
ADF talpa 100 lapų
Popieriaus storis ir svoris 27 ~ 413 g/m2
Skenavimo greitis
Nespalvotai @ 200dpi, A4 Vienpusis : 20 lapų per minutę, dvipusis : 40 atvaizdų per minutę
Nespalvotai @ 300dpi, A4 Vienpusis : 15 lapų per minutę, dvipusis : 30 atvaizdų per minutę
Spalvotai @ 200dpi, A4 Vienpusis : 20 lapų per minutę, dvipusis : 40 atvaizdų per minutę
Spalvotai @ 300dpi, A4 Vienpusis : 15 lapų per minutę, dvipusis : 30 atvaizdų per minutę