Mobilus dokumentų skeneris Avision IS15 Plus
Gamintojas:
Avision
Modelio pavadinimas: IS15 Plus
Gamintojo kodas: 000-0758-02G
Garantija: 24 mėn.
Pristatymas: 1 - 2 d.
Suskaitmeninkite nuotraukas ir vizitines korteles akimirksniu! Įdėkite nuotrauką ar vizitinę kortelę, ir pradėkite skaitmeninimą nedelsiant su delno dydžio skeneriu Avision IS15 Plus. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir atminties kortelę arba USB atmintinę, ir su Avision IS15 Plus skaitmeninkite dokumentus be papildomų tvarkyklių ar kompiuterio. Atvaizdas bus automatiškai išsaugotas atminties kortelėje arba USB atmintinėje jūsų nurodytu atvaizdo režimu ir rezoliucija.
Privalumai slypi detalėse
Mažas ir itin lengvas savarankiškai veikiantis skeneris gali skaitmeninti neprijungtas prie kompiuterio. Lengvai suskaitmeninkite nuotraukas ar vizitines korteles ir išsaugokite atvaizdus USB atmintinėje arba atminties kortelėje (SD/SDHC) tiesiog prijungiant jūsų pageidaujamą laikmeną prie skenerio. Suskaitmeninti atvaizdai bus atitinkamai apkarpyti, ištiesinti ir paruošti naudojimui tiesiai iš IS15 Plus skenerio.

Mažas, bet greitas
300dpi rezoliucijos IS15 Plus skeneris su automatiniu dokumentų padavimo mechanizmu gali skaitmeninti nuotraukas, vizitines korteles, receptus ar kitus mažo formato dokumentus iki 5 x 7"spalvotu režimu per mažiau nei 10 sekundžių.

Įdiegtas atvaizdų apdorojimas
Turintis įdiegtas pažangias vaizdų automatinio apkarpymo ir ištiesinimo funkcijas, skeneris automatiškai apdoroja suskaitmenintus atvaizdus ir išsaugo juos JPG formatu kiekvieną kartą atlikdamas jam paskirtas užduotis nepriekaištingai.

Nešiojama duomenų laikmena
IS15 Plus skeneris suteikia galimybę pasirinkti jums patogiausią suskaitmenintų duomenų saugojimo laikmeną - atminties kortelę (SD/SDHC) arba USB atmintinę .

Funkcionalumas
Formatas 5 x 7"
Tipas
  • Automatinis
  • Mobilus
Technologija CIS
Šviesos šaltinis LED
Dokumentų padavimo tipas ADF (automatinis dokumentų tiektuvas)
Optinė raiška (dpi) 600
Failų formatai JPG
Spalvos režimas Įvestis - 48 bitai, išvestis - 24 bitai
Atmintis 32 MB
Energijos suvartojimas Eksploatacijos metu: < 7W Parengties metu: < 5 W Energijos taupymas: <3 W
Rekomenduojama paros darbo norma Iki 1000 lapų
Skenavimo dydis
ADF minimalus dydis 51 x 51 mm
ADF maksimalus dydis 127 x 300 mm
ADF tiektuvo talpa 1 lapas
Popieriaus storis ir svoris 34 ~ 127 g/m² iki 0.5mm
Skenavimo greitis
Spalvotai @ 300dpi < 10 s
Puslapio dydis
Rūšiuoti pagal