2017-01-01 00:00:00

Šiai dienai tai sparčiausias savo klasės plačiaformatis skeneris rinkoje, skenuojantis 10 colių per sekundę sparta, spalviniame 200 dpi optinės raiškos režime.

Naujasis WideTEK® 36CL - ypatingai greitas A0 formato skeneris už 4999 €

Šiai dienai tai sparčiausias savo klasės plačiaformatis skeneris rinkoje, skenuojantis 10 colių per sekundę sparta, spalviniame 200 dpi optinės raiškos režime. Sparta pilkų pustonių ir bespalviame režime siekia net 20 colių per sekundę, vidiniuose nustatymuose apribota iki 10 colių, siekiant užtikrinti saugų originalų apdorojimą. Šį našumą užtikrina skeneryje integruota Scan2Net® technologija su 64 bitų Linux kompiuteriu. Šis skeneris tai atskirai veikianti sistema, dirbanti be operatoriaus kompiuterio, galinti skenuoti tiesiai FTP serverius, katalogus, USB laikmenas, debesijos programas ir internetą arba kopijuoti siunčiant vaizdą tiesiai į spausdintuvą.

WideTEK® 36CL pateikia nepaprastai ryškius skaitmenintų originalų vaizdus, net su didesniu spalvų tikslumu nei aukščiausios klasės konkurenciniai įrenginiai. Originalo pasukimas ir ištiesinimas vyksta skenavimo metu ir neįtakoja skaitmeninimo greičio. A0 dokumento formato skaitmeninimas trunka mažiau kaip 6 sekundes, skenuojant 300 dpi raiška 24 bitų spalviniame režime.


Pirkėjams siūlomos trys šio našaus skenerio papildomų komplektacijų versijos labai patrauklia kaina. Visoms nurodytoms komplektacijoms galioja standartinė 24 mėnesių garantija ir papildoma pirmų metų gamintojo pilno padengimo garantija, gedimo atveju užtikrinantį skenerio pakeitimą į naują.


Trys komplektacijos versijos skirtingoms užduotims atlikti

Skaitmeninimo projektams - 5999 €
WideTEK 36CL-600-BDL1
Savitarnos skeneris - 6999 €
WideTEK 36CL-600-BDL2
Skeneris tiesioginiam spausdinimui - 6999 €
WideTEK 36CL-600-REPRO
Ši komplektacija skirta darbui su projektais kur reikalingas automatinis skaitmenintų bylų užvadinimas, indeksavimas, dokumentų srauto skaitmeninimas. Komplektacijoje ergonomiškas stovas skeneriui, reguliuojamas skenuojamų originalų laikiklis ir papildoma vaizdų apdorojimo programinė įranga Batch Scan Wizard
Puikus savitarnos skenerio sprendimas. Papildomai prie 36CL-600-BDL1 funkcijų, šioje komplekacijoje tiekiamas prie stovo pritvirtintas 1920x1080 raiškos 22” įstrižainės lietimui jautrus monitorius, skirtas skenavimo procesų valdymui ir skaitmeninamų originalų atvaizdavimui
Jei kopijavimas į plačiaformačius spausdintuvus Jūsų pagrindinė užduotis, bet jūs dar norėtumėte naudoti skenerį savitarnai ar didesnės apimties skaitmeninimo darbams, WT36CL-600-MFP komplektacija teisingas pasirinkimas. Kadangi spausdintuvas prijungiamas tiesiai prie skenerio per 1GB tinklą tai gali būti įdiegti spausdintuvai esantys net ir kitose patalpose.
 • Integruota Linux sistema su 8GB darbinės atminties ir 128GB talpos SSD disku, nereikalinga papildoma įranga valdyti skenerį
 • 1GB spartos TCP/IP tinklo sąsaja
 • Antistatinis, lengvai valomas plieninis popieriaus tiekimo mechanizmas
 • Skenavimas per EasyScan arba profesionalią ScanWizard programinę sąsają, valdydant skenerį per integruotą 7" skersmens lietimui jautrų ekraną
 • Batch Scan Wizard operatoriaus darbo vietos programinė įranga didesnės apimties projektams
 • 22” FHD lietimui jautrus ekranas patogiam darbui
 • Skaitmeninimas vienu paspausdimu: kopijavimas, saugojimas, siuntimas internetu ir daugiau funkcijų tik vienu pritaikomu ir konfiguruojamu mygtuku. Kitos funkcijos taip pat pritaikomos ir konfiguruojamos
 • Vartotojo apibrėžti skenavimo šablonai įvairiems darbams ir užduotims
 • Specialus darbo režimas originalų rinkiniui nuskaityti
 • ScanWizard programinė sąsaja veikia ir per naudojimui patogų 22" lietimui jautrų ekraną
 • PrintWizard, Image Control Center programinė įranga suderinamumi su spausdinimo ir lankstymo technine įranga
 • SSuderinamumas su Canon iPF, iPF Pro Series, ColorWave and PlotWave, HP DesignJet, PageWide įrenginiais.
 • Sąsaja su spausdinimo įranga per standartinę TCP/IP tinklo sąsają lygiagrečiai su CAD ar kitomis darbo stotimis.
2016-12-31 00:00:00

Įvykdėme „Nešiojamų kompiuterių su pajungimo stotele ir dokumentų skaitytuvų pirkimo-pardavimo sutartį“ ir Policijos departamentui prie Vidaus reikalų ministerijos patiekėme 1300 vnt. nešiojamų HP ProBook 645 G2 kompiuterių su pajungimo stotele bei 129 vnt. dokumentų skenerių Avision AD240.

Bendra įgyvendinto projekto vertė siekia 1 287 706,20 Eur.

Pirkėjui nemažai lėšų sutaupyti leido AMD (angl. Advanced Micro Devices) procesorius turintys HP kompiuteriai, pasižymintys puikiu kainos ir kokybės santykiu, bei kompiuteriuose įdiegta nemokama atvira Linux platforma, puikiai atliekanti ir atitinkanti kitų mokamų operacinių sistemų funkcijas.

Su kompiuteriais patiektos išplėstinės nešiojamųjų kompiuterių stotelės, leidžiančios darbo vietoje prijungti papildomą monitorių, pagerina darbo sąlygas ir, įvairių tyrimų rezultatais įrodyta, padidina darbo efektyvumą net iki 30 procentų!

Kartu su nešiojamais kompiuteriais, Policijos departamentas įsigijo ir 129-is Avision AD240 skaitytuvus. Naujos kartos greitaeigiai, iki 120 atvaizdų per minutę sparta skaitmeninantys ir 10000 lapų darbo apkrovą per parą atlaikantys, dokumentų skaitytuvai yra itin galingi, patikimi ir našūs. Juos lengva naudoti įdiegto LCD ekrano ir mygtukų dėka. Dokumentas nuskaitomas vienu integruoto klavišo paspaudimu, o atvaizdas siunčiamas tiesiogiai vartotojo pageidaujama kryptimi, pvz.: į el. paštą, spausdintuvą ar atvaizdų apdorojimo programą. Tokiu būdu sutaupoma nemažai skenavimo operatoriaus laiko, nes kompiuterizuotoje darbo vietoje nereikia atlikti jokių papildomų veiksmų.

Unikali ir inovatyvi prietaiso konstrukcija suteikia galimybę skaitmeninti iki 242 mm pločio dokumentus. Sulankstoma popieriaus padavimo ir išvesties lentynėlė, talpinanti iki 100 lapų, padeda sutaupyti vietos, kai prietaisas nenaudojamas, bei apsaugo jį nuo dulkių.

Atnaujinta popieriaus padavimo technologija su atbulinės eigos velenėliu užtikrina puikų greičio ir išskirtinio patikimumo balansą sumažinant popieriaus užstrigimo ar lapų sulipimo tikimybę.

Pažangaus popieriaus paėmimo takelio ir atvaizdų apdorojimo technologijos dėka, skeneris puikiai skenuoja, kruopščiai apkerpa, ištiesina ir apdoroja skirtingų dydžių ir storių dokumentus pradedant mažais kvitais nuo 50 x 50 mm (arba 2” x 2”), baigiant dokumentais, kurių dydis 240 x 256 mm (arba 9.5” x 14”). Automatinis dokumentų tiektuvas yra toks našus, kad gali apdoroti net iki 413 g/m2 tankio popierių bei įvairias korteles iki 1.25 mm storio (kreditines korteles, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles ir kt.

Policijos departamentui patiekta kompiuterinė ir skaitmeninimo įranga neabejotinai pagerins Lietuvos policijos darbą, optimizuos darbuotojų darbo vietas ir padės sutaupyti nemažai laiko bei lėšų.

2016-12-04 00:00:00
Išskirtiniai serijos produktai – itin galingi ir našūs AD240, AD260 ir AD280 dokumentų skaitytuvai, turintys 100 lapų talpos automatinį dokumentų tiektųvą, skaimenintantys iki 80 lapų per minutę sparta ir dėka patikimos konstrukcijos atlaikantys iki 10.000 lapų apkrovą per parą.
 • Atnaujinta popieriaus padavimo technologija su atbulinės eigos velenėliu užtikrina puikų greičio ir išskirtinio patikimumo balansą sumažinant popieriaus užstrigimo ar lapų sulipimo tikimybę.
 • Unikali ir inovatyvi prietaiso konstrukcija suteikia galimybę skaitmeninti iki 242 mm pločio dokumentus. Sulankstoma popieriaus padavimo ir išvesties lentynėlė, talpinanti iki 100 lapų, padeda sutaupyti vietos, kai prietaisas nenaudojamas, bei apsaugo jį nuo dulkių.
 • Pažangaus popieriaus paėmimo takelio ir atvaizdų apdorojimo technologijos dėka, skeneris puikiai skenuoja, kruopščiai apkerpa, ištiesina ir apdoroja skirtingų dydžių ir storių dokumentus pradedant mažais kvitais nuo 50 x 50 mm (arba 2” x 2”), baigiant dokumentais, kurių dydis 240 x 256 mm (arba 9.5” x 14”). Automatinis dokumentų tiektuvas yra toks našus, kad gali apdoroti net iki 413 g/m2 tankio popierių bei įvairias korteles iki 1.25 mm storio (kreditines korteles, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles ir kt.)
 • AD serijos skenerius lengva naudoti įdiegto LCD ekrano ir mygtukų dėka. Vienu integruoto klavišo paspaudimu dokumentas bus nuskaitytas, o atvaizdas nusiųstas jūsų pageidaujama kryptimi, pvz.: į el. paštą, spausdintuvą ar pageidaujamą atvaizdų apdorojimo programą, ir kompiuterizuotoje darbo vietoje nereikės atlikti jokių papildomų veiksmų.
2014-11-29 00:00:00
Džiaugiamės galėdami pranešti, jog tapome auksiniu Hewlett Packard partneriu.

Nuo 2009 m. teikiamas HP AUKSINIO ypatingojo partnerio statusas pažymi itin aukštą kompetencijos lygį HP kompiuterinės technikos srityje. Auksiniai partneriai yra HP įvertinti kaip itin patikimi ir kvalifikuoti specialistai, kurie tiek viešojo, tiek privataus sektoriaus IT aplinkai pasiūlys optimaliausius technologinius sprendimus.

 

HP auksinio ypatingojo partnerio statusą įgavusių įmonių specialistai atitinka griežčiausius HP kriterijus. Jie yra praėję apmokymus, skirtus užtikrinti, kad įvairaus dydžio organizacijoms bei verslui būtų tiekiami visapusiški ir pagal individualius kliento poreikius pritaikyti sprendimai. HP auksiniai ypatingieji partneriai artimai bendradarbiauja su HP, kad kiekvienas klientas turėtų prieigą prie moderniausios technologijos ir būtų užtikrintas aiškia ir ilgalaike investicijų grąža.

 

Naujas kvalifikacinis lygis leis pasiūlyti savo klientams optimaliausius ir inovatyviausius technologinius sprendimus, kurie pasitarnaus atliekant kasdienius darbus bei užduotis ir prisidės kuriant pridėtinę klientų verslo vertę.

2014-11-28 12:00:00

At the end of November, 2014, collaborating with Earlybook imaging system, we installed the system of watermark digitization in the Institute of Greek and Latin Studies of the faculty of Arts of the Charles University of Prague.

There are two cameras in the earlybook imaging system. One of them is specially adapted to record infra red; the IR can be used either for conventional front lighting or as a source of back lighting. One effect is that watermarks can be detected and imaged. Another effect of IR is that some inks can be ‘removed’ thereby making underlying texts visible.

In the system there also is the primary camera. In addition to producing superb quality front lit images it also uses a 1 mm thick electroluminescent light sheet for back lighting of paper and vellum. Indeed the digital combination of front lit and back lit images has been successfully used to reveal hidden texts (Charles Dickens manuscript of The Chimes in London’s V&A Museum) and hidden drawings (architectural drawings by Robert Adams in Sir John Soane’s Museum). 

London University recently used Earlybook imaging system to “remove” ink stain from historically important book “Ethiopia” (1513).

"Ethiopia"original and digitized version without ink stain

According to representative of Charles University in Prague, habilitated professor Lucie Doležalova, the equipment was purchased for digitizing medieval Latin manuscripts in Czech libraries. This project focuses on reconstructing the medieval library of Augustinian Canonry in Roudnice nad Labem (ca. 100 km north of Prague), which was founded in 1333 and destroyed by the Hussites in 1421, and from which over 160 manuscripts survive. Today, these manuscripts are preserved in various libraries, most of them in the Library of the National Museum.
L. Doležalova states that the impression of digitizing system is very good.

The equipment will be used not only by the Institute of Greek and Latin Studies of the faculty of Arts but also by other Departments and Institutes of the university fopr their respective research projects. It will be especially useful for reading overwritten and scratched out medieval manuscript notes, which may contribute to provenance and ownership identifications.

2014-10-15 00:00:00
There are only two known copies of the first book printed in Lithuanian. The Vilnius University copy has now been imaged using the special earlybook imaging system supplied by IT Gama.


The earlybook imaging system does much more than take high quality images. It takes back lit images and it takes images by infra red.
Back lighting allows watermarks to be revealed. Before the university used the earlybook
imaging system it was thought that there were no watermarks in the book. However careful
use of the back lighting system soon showed that there are watermarks throughout the
book. The watermark is a special crown. The same paper was used by the same printer,
Hans Weinreich, for other books. Here is the watermark:-The special infra red camera and lights, which are part of the earlybook imaging system,
are for advanced research. For instance they have been used at University College
London to ‘remove’ spilled ink from another first edition book - the 1513 Psalter in Ge’ez
the religious language of Ethiopia. Here is an example:-

The next step is to add music and singing to the twenty pages of the Catechismusa which
have the music score. This work has already started. A sample can be heard by
downloading the following pdf:-
https://dl.dropboxusercontent.com/u/82085173/psalm%20102%20BIT%20(1).pdf
It is essential, that when you have downloaded the file, you open the file with Adobe
Acrobat. The Acrobat application is needed to make sure that the sound files are activated
and it does need to be accessed from a Mac or PC with Flash installed. A tablet probably
won't allow access to the voice and music files.

The music and the singing are by Ms. Aušrinė Aurelia Apanavičiūtė with thanks to the
Roman Catholic Church of St Casimir in London.


The Author: Ian Christie-Miller
2014-06-02 00:00:00
Actual

We are happy to inform you, that KUSoftas Team (http://www.kusoftas.lt) has officially released on June 2nd a new advanced and effective KUSoftas CMS, that was used to create our website www.itgama.lt too.


Being one of the first users of this KUSoftas CMS, we rejoice that our website can be very easily managed and administrated: thanks to advanced technologies of KUSoftas, editing, updating and uploading of information that is being published in the website takes only a few moments and saves a lot of our employees‘ time.

KUSoftas CMS is easy skinnable, SEO optimized and completely browser based system based on PHP scripting language, Smarty template engine, jQuery JavaScript library and RESTful software architectural style. Site with CMS may be installed on any hosting server in shared resources and does not require any specific settings of hosting environment. Wide oportunity of usage supports site installations from very small to very large cases.  KUSoftas CMS may be used as framework for RESTful API or even entire web based information system creation too. It is based on very common open source software and technologies such as PHP, jQuery and Smarty and does not force programmers to use any specific programming techniques. Very simple installation and customization of powerfull sample site allow very easy to create personal or company site does not having specific programming skills.  

Main KUSoftas CMS features:

·         Can be hosted in shared resources

·         Fits to wide range sites installation from very small to large

·         Software platform is based on jQuery, PHP, Smarty

·         Subsites support

·         Hierarchical user and group based CMS access control 

·         Integrated Web file manager  and WYSIWYG editor with CMS access control

·         WebDAV server with CMS access control

·         Interactive site localization tools based on NLS

·         Integrated site search based on jQuery only

·         Professional grade CSS extensions  (SASS and LESS) support

·         100% Web based CMS management tools with drag and drop

 

The benefits of using a KUSoftas CMS:

·         For professionals

o   Powerful Web based developer framework

o   Web sitecreationshortertime

o   Lowerthe cost ofcreating

·         Managers

o   Lower site creation cost

o   Ability to create site just not having programming skills

o   One button touch  switch site skin – very useful when Christmas is coming

·         Students, academic institutions

o   Full functionality at free of charge

o   State of art tools and environment

o   Good choice and perfect practice

More information about KUSoftas CMS you can find at: http://www.kusoftas.com.

2013-04-18 00:00:00
In the beginning of April of this year, JSC IT Gama supplied a modern book and document scanning equipment to the library of Šiaulių universitetas.
There were supplied: Avision universal A3 format scanner for fast digitization of books and documents and Zeutschel OS 12000 HQ A2 + book scanner, which is characterized by an innovative design, very high quality of digitization and simple and convenient management.
Installed software allows to do a scan correction, page identification, division and saving of scans in a variety of formats.
Supplied equipment will expand library’s infrastructure of data storage, significantly improve and simplify the conversion of paper information to digital files. Thanks to the special hardware and software, digital documents will be easily handled and played.
2013-03-26 00:00:00
Lithuanian Central State Archive, as a partner, is participating in the project of the Parliament of the Republic of Lithuania “Historical heritage of the statehood of Lithuania in cyberspace”. The aim of this project is to preserve and protect public access to Lithuanian Historical Heritage by digitizing it.
JSC IT Gama have supplied to Lithuanian Central State Archive two Bookeye 4 book scanners that will significantly speed up the document scanning process. Bookeye 4 book scanners are fast, easy to use and have a high (up to 600 dpi) optical resolution. V-shaped book cradle provides the ability to scan 120 degrees opened book, significantly reducing the risk of damage a book.